main_foto
 
 

Parkets Karelia

Somu kompānijas " Karelia" ražotais trīsslāņu parkets ir viens no kvalitatīvākajiem Eiropā un arī visā pasaulē. Tā augstās kvalitātes kritērijus nosaka gan izmantotie materiāli, gan tā tehnoloģiskais process.
Daži no tiem:
  • parketa virsmas vizuālais izskats, tā šķirojums tiek atzīts par labāko Eiropā;
  • precīzie izmēri - ieklājot parketu veidojas viendabīga virsma (nav redzamas salaiduma vietas);
  • parketa paneļi pa perimetru tiek imprignēti ar īpašu vasku, kas aizsargā tā sānus no mitruma iekļūšanas ( to pasaulē veic tikai "Karelia").
Kā viens no galvenajiem kvalitātes rādītājiem ir parketa spēja, praktiski, nemainīt savu struktūru un dimensijas gaisa temperatūras un mitruma svārstību ietekmē  jūsu mājoklī. Tas ir tādēļ, ka parketa apakšējos slāņos ir izmantota lēni augošā Somijas dižegle, kas dabiskā vidē ir pieradusi pie šīm mitruma un temperatūras svārstībām.

Parketa augšējam slānim - virsmai tiek izmantotas dažādas augstvērtīgas cēlkoksnes - ozols, osis, ķirsis, iroko, rieksts,wenge uc.

Lielākā daļa parketa sortimenta ir piemērota apsildāmām grīdām.

Parketa piedāvājums ir ļoti plašs -  no trīsjoslu līdz vienjoslu, dažādu šķirojumu un apstrādes veidu - lakots, eļļots, tonēts, termiski apstrādāts. Katrs parketa veids ir interesants, savdabīgs un atšķirīgs.
Parkets " Karelia " piešķir telpām eleganci un ir viegli kopjams ikdienā.

Preču zīme " Karelia"  bauda pircēju uzticību daudzu paaudžu garumā, pateicoties savai kvalitātes stabilitātei, profesionālismam un saudzīgai attieksmei pret apkārtējo vidi.

Parketa sortimentu var apskatīt "Karelia" mājas lapā (nospiežot uz logo) vai mūsu salonā.
 
← atpakaļ