main_foto
 
 

Stepping Floor tipa parketsBiezums:    16; 20; 22; 24 mm
Platums:    120-160 mm
Stiprinājuma
materiāls:    divkomponentu līmeStepping Floor ir ļoti stingra grīda, kas piemērota izstāžu zālēm, ražošanas, sporta un tirdzniecības būvēm, kurās ir dzīva un intensīva cilvēku kustība. Mazu izmēru līstes, 150 līdz 290 mm  garumā un 18-24 mm platumā, ir sakārtotas nelielos četrstūrainos blokos. Bloki tiek izmantoti par moduļiem, no kuriem saliek grīdu. Likšana ir viegla, ātra un neizmaksā dārgi: Stepping Floor iespējams pielīmēt pie jebkura veida grīdas pamatnes, ja vien tā ir blīva un cieta. Labākās pamatnes ir labi nolīmeņots un izlīdzināts betons, skaidu plate vai saplāksnis.

Stepping Floor neprasa nekādu īpašu kopšanu, viegli iztur lielu slodzi un lielas gaisa temperatūras un mitruma svārstības. Grīdas segumam ir lielisks estētiskais iespaids, tas ir piemērots lielu svaru un sprieguma noturēšanai, piemēram, sporta zālēs.

Stepping Floor parkets ir ilgmūžīgs: tā ļoti biezās līstes ir iespējams apstrādāt ar smilšpapīru neierobežotu reižu skaitu. Parādoties pirmajām nodiluma pazīmēm, pietiek ar vieglu smilšpapīra apstrādi, lai parkets atkal izskatītos kā jauns.

Stepping Floor ir pieejams ierobežotās Eiropas un tropisko koku šķirņu versijās. Visas šīs šķirnes raksturo paaugstināta stabilitāte un cietība.

 Pieejamās koksnes
 Koksnes
paraugs
  Nosaukums
 Pieejams citos produktos
   Iroko  Tradicionālais, Solista, Lesto, EcoParquet, kāpnes, grīdlīstes
   Tīks (Teak)  Tradicionālais, Solista, Lesto, EcoParquet, grīdlīstes
   Ozols (Common Oak)  Tradicionālais, Solista, Lesto, EcoParquet, Granparquet, kāpnes, grīdlīstes
   Bērzs (Birch)  
   Kļava (Maple)  Solista, Lesto, Granparquet
   Dižskābārdis (Beech)  Tradicionālais, Solista, Lesto, Granparquet, grīdlīstes
   Ķirškoks (Cherry)  Tradicionālais, Solista, Lesto, EcoParquet, Granparquet, grīdlīstes
   Africa Doussié  Tradicionālais, Solista, Lesto, EcoParquet, Granparquet, grīdlīstes


 
← atpakaļ